Active Boss Team

Anlaşmalı Mağazalarımız

Her zaman ‘En İyi’ ve ‘Lider’ olmak temel ilkemizdir.
Hizmetlerimizin kalitesi grubumuzun kalitesiyle güçlenir.
Adsız (2000 × 1333 piksel) (4)
Kurumsal

Türkiye’nin lider Satış/Dağıtım/Destek şirketi olmaya adayız!

Active Boss Team’ in  en önemli özelliklerinden biri de satış noktaları, çalışanları ve müşterileri arasındaki işbirliğini optimum seviyede tutabilmesidir. Ülkemizdeki toptan ve perakende ticaretin son yıllarda geçirdiği dönüşüme paralel olarak 2019 yılı başında Active Boss Team LİMİTED yeniden yapılanarak piyasanın değişmekte olan ihtiyaçlarına hızlı yanıt verebilir hale gelmiştir.

Şirket Profili

Hedefimiz Türkiye genelinde Satış Destek odaklı sahada GÜCÜNÜZ olmaktır.

Active Boss Team LİMİTED İstanbul Avrupa Yakası’ nda olmak üzere, (İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Ankara, İzmir, Antalya) kendi operasyonu ile satış ve destek faaliyetlerine başlamıştır.

Active Boss Team’ in  en önemli özelliklerinden biri de satış noktaları, çalışanları ve müşterileri arasındaki işbirliğini en optimum seviyede tutabilmesidir. Ülkemizdeki toptan ve perakende ticaretin son yıllarda geçirdiği dönüşüme paralel olarak 2019 yılı başında Active Boss Team LİMİTED yeniden yapılanarak piyasanın değişmekte olan ihtiyaçlarına hızlı yanıt verebilir hale gelmiştir.

Muhteşem kadrosuyla özellikle İstanbul’un her iki yakasında Ulusal/ Yerel kanallar olmak üzere birçok alanda işte tam burada en önemli özelliğimiz olan ikili ilişkilerimizin gücü ile satış destek, pazarlama, tanzim, teşhir (skt kontrolü, raf & ön yüz arttırımı) tanıtımı yaparak üreticiyi ve tüketiciyi memnun etmek için Active Boss Team tüm saha deneyimlerini siz müşterilerimize aktarmak istiyoruz.

Hedefimiz Türkiye genelinde Satış Destek odaklı sahada GÜCÜNÜZ olmaktır.

Actıve Boss Team

Misyonumuz

”Satış ve destek artırımı adına Türkiye’de faaliyet gösteren güçlü markalar ile,

yenilikler ile, tanzim teşhir, bulunurluk adına artan verimlilik ve istikrarla

kârlı büyüyen Aktif Danışmanlık Şirketi haline gelmek.”

Vizyonumuz

“Türkiye’nin lider Satış/ Dağıtım/ Destek şirketi olmak.”

0 YIL
Yönetim Tecrübesi
0 +
Ulaşılan Mağaza
0 +
Teşhir Çalışması
0 +
Raporlama -Yedekleme

İş birliği için bize ulaşın