top of page
Image by Eduardo Soares

Türkiye’nin lider
Satış/ Dağıtım/ Destek şirketi olmaya adayız!

Active Boss Team’ in  en önemli özelliklerinden biri de satış noktaları, çalışanları ve müşterileri arasındaki işbirliğini optimum seviyede tutabilmesidir. Ülkemizdeki toptan ve perakende ticaretin son yıllarda geçirdiği dönüşüme paralel olarak 2019 yılı başında Active Boss Team LİMİTED yeniden yapılanarak piyasanın değişmekte olan ihtiyaçlarına hızlı yanıt verebilir hale gelmiştir.

VİZYONUMUZ

Her zaman ‘En İyi’ ve ‘Lider’ olmak temel ilkemizdir.

Active Boss Team olarak, Türkiye'nin dört bir yanındaki müşterilerimize en kaliteli satış destek hizmetlerini sunarak sektörde öncü bir konuma gelmeyi hedefliyoruz. Vizyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve etkili çözümler sunarak onların güvenini kazanmak ve tercih edilen bir iş ortağı olmaktır. İkili ilişkilerimizin gücünü kullanarak, işbirliği ve memnuniyet odaklı bir yaklaşımla müşterilerimizin beklentilerini her zaman aşmayı amaçlıyoruz.

Süt Almak
Soğuk Ürünler

MİSYONUMUZ

Active Boss Team olarak, satış noktaları, çalışanlar ve müşteriler arasındaki işbirliğini en optimum seviyede tutarak, toptan ve perakende ticaret alanında müşterilerimize değer katan çözümler sunmak için çalışıyoruz. Misyonumuz, sahip olduğumuz dinamik kadromuzla birlikte, ürünlerin tanziminden teşhirine, pazarlamasından satış destek hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede müşterilerimize en iyi deneyimi yaşatmaktır. Türkiye genelinde sahada gücümüzü hissettirerek, üretici ve tüketici memnuniyetini sağlamak için aktif bir rol üstleniyoruz.

 

Active Boss Team olarak, dürüstlük, şeffaflık ve müşteri odaklılık ilkelerini benimseyerek, sektördeki dönüşümlere paralel olarak sürekli olarak kendimizi geliştirmeyi ve yenilikçi çözümler sunmayı taahhüt ediyoruz. Müşterilerimizin başarısını kendi başarımız olarak görmek ve onların işlerini kolaylaştırmak için çalışıyoruz.

NEDEN ABT

Neden

Active Boss Team?

Sektördeki tecrübemizi genç ve dinamik ekibimizle buluşturduk. Üstelik teknolojik altyapımız sayesinde markalarımız

sadece bir mobil uygulamayla ziyaretlerden anlık bildirimler alabiliyor. Hedefimiz Türkiye genelinde Satış Destek odaklı sahada GÜCÜNÜZ olmaktır.

Sektördeki tecrübemizle..

18

YÖNETİM TECRÜBESİ

1376

ULAŞILAN MAĞAZA

982

TEŞHİR ÇALIŞMASI

2911

RAPORLAMA-YEDEKLEME

AĞIMIZ

Anlaşmalı Mağazalarımız

Migros.png
Metro.jpg
Show.png
Onur Sağlık.png
Carrefour.png
tahtakalelogosiyah.png
logo-watsons.png
Gratis-logo-big.svg.png
Bizim Toptan.png
Happy Center.gif
Macro Center.png
Biçen.png
Kim.png
Onur Özen_edited.png
Burda.png
Image by Tara Clark

İş birliği için bize ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve
iş birliği için danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

bottom of page